nakliyat

Ev Eşya Depolama

Firmamız bünyesinde bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren eşyalarınızın sayısı ve miktarı metreküp açısından hesaplanmak suretiyle ve teknik özellikleri de baz alınarak tercih edilecek olan depo alanı belirlenmektedir. Eşyalar içerisinde teknolojik cihazların yanı sıra oturma grupları ve masa ile dolap ve sandalye gibi daha birçok değişik seçenek tek tek ve detaylı olarak belirlenmek ile birlikte buna göre depo alanı seçimi yapılmaktadır. Farklı boyutlarda ve iç kısımları özel olarak bölmeler haline getirilmiş olan depo alanlarımız her yerleştirme öncesinde tamamen titiz bir şekilde temizlenmek ve steril bir ortam yaratılmak suretiyle eşyaların herhangi bir biçimde kir tutmasına önüne alınmaktadır. Ayrıca çok uygun fiyatlar altında Bahçeşehir depolama desteği içinde gerçekleştirdiğimiz bu hizmetler ile sizlere bu konuda da ayrı bir avantaj sunuyoruz.

Detaylı Bir Çalışma Altında Eşya Depolama Hizmeti

Birçok farklı kriter altında eşyalarınızı depolamakta ve bu konuda baştan sona titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Bu kapsam içerisinde Bahçeşehir depolama alanları adına eşyaların listesi detaylı olarak çıkarılmakta ve müşteri ya da firma ismine göre not alınmaktadır. Etiketleme ve paketleme işlemleri ile birlikte her bir paketin içerisinde ne tür eşyaları bulunduğuna dair de yine üst kısmında etiketler aracılığıyla belirtilmektedir. Ayrıca bütün depo alanlarımız kapalı bir devre sistemi altında tasarım haline getirilmiş durumdadır ve müşterinin isteğine bağlı olarak şifreli veya anahtarla olarak sunulmaktadır.

Güvenilir Bir Hizmet Kapsamında Eşya Depolama

Birbirinden farklı boyutlardaki ve iç kısımlarında değişik bölmeler halinde bulunan Bahçeşehir depolama çeşitleri ile birlikte aynı zamanda firmamız bünyesinde eşyalarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Bu sayede güven içerisinde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Ayrıca doğalgaz ve elektrik ile birlikte suyun yanı sıra ortaya çıkabilecek rutubet gibi problemler konusunda sizlere koruma ve garanti sağlamaktayız. Tüm depolarımız 7/24 kameralı bir şekilde güvenlik altında tutulmakta ve günaşırı her depo alanımız bu sektörde uzman olan çalışanlarımız eşliğinde kontrol edilmektedir. Farklı boyutlardaki depo alanlarımız içerisinde hijyenik bir ortam yaratmak suretiyle eşyalarınızı çeşitlerine göre ayırmak sureti ile sizlere profesyonel bir anlayış içerisinde depolama desteği sağlamaktayız.