nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Dünyası

Evden eve nakliyat, şimdi artık pek çok kişiler tarafından kullanılan bir terimdir. Ancak, evden eve nakliyattaki anlam, sadece eşyaları bir evden alarak diğer eve taşımak değildir. Başakşehir evden eve nakliyat firması, taşınacağınız zaman aramanız durumunda, bütün eşyalarınızı büyük bir özen ile, tam donanımlı ve darbelere karşı korumalı araçlara konulmaktadır.

Taşınacak eşyalarınıza göre, aracın büyüklüğü de göz önünde tutulur. Ayrıca, eşyaları araçlara yükleme esnasında, büyük bir özenle sarılmaktadır. Gerekli streçlerle, örtülerle kapatılarak, darbelere karşı önlem alınmaktadır. bahçeşehir evden eve nakliyat, aynı zamanda, taşımacılık sırasında oluşabilecek, kaza, devrilme ya da hasarlara karşı, eşyalarınızı sigortalamaktadır.

Herhangi bir, sorun oluşması sonucunda, hasar gören eşyalarınızın bedeli, expertiz aracılığı ile belirlenerek, gereken ödeme yapılmaktadır. Ancak, bahçeşehir evden eve nakliyat, böyle bir sorunla sizi asla karşı karşıya getirmemek için, gereken gayreti ve çabayı göstermektedir. Eşyaların, araçlara yerleştirilmesi sırasında, gerek çevre güvenliği, gerek ise çalışan kişilerin, bütün iş ve işçi güvenliği ve sağlığı önlemleri alınarak yapılmaktadır. Bütün bu işlemlerden sonra, yeni evinize taşınan bütün eşyaların indirilmesi de yine aynı titizlik ve dikkat ile yapılmaktadır. Eşyalarınız büyük bir özenle araçtan indirilir.

Ambalajı yapılan eşyalar, tek tek açılır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi beyaz eşyalarınızın ayrıca montajı yapılır. Yeni evinizde, eşyalarınızın nereye konumlandırılmasını istiyorsanız, sizin söylemeniz yeterli olacaktır. Uzman ekip, eşyalarınızı sizin istediğiniz yerde konumlandıracaktır. Ayrıca, banyo dolabı, gardırop, yatak gibi demonte olan ürünlerin de, montajı Bahçeşehir evden eve nakliyat firması tarafından yapılmaktadır.

Büyük bir özenle çalışan uzman kadromuz, sizin aramanız halinde, eşyalarınıza en uygun aracı temin ederek, expertiz desteği ile taşınacak eşya tespiti yaparak, büyük bir dikkat ve güven ile eşyalarınız taşınmaktadır. Siz de, firmamızın sağladığı imkânlardan faydalanmak istiyorsanız, internet sitemizdeki talep formunu doldurmanız ya da bizi telefon ile aramanız yeterli olacaktır.

Leave a Comment