nakliyat

Ofis Taşıma

İş dünyasının en önemli mekanlarından biri olan ofisler, özel tekniklerle taşınmalıdır. Firmamız ofis taşıma hizmetlerinin başarılı ve etkili olması için, özel paketleme yöntemlerini tercih etmektedir. Profesyonel çalışma yöntemleri, bu kategoride büyük önem taşımaya başlamıştır.

İlk Hizmet Ekspertiz Hizmetidir

Ofisinizin taşınması için bizi aradığınızda, deneyimli personellerimiz, ofisinizdeki eşyaları incelemek için gelirler. Eşyalarınız göz kararı ile incelendikten sonra, en uygun kapalı kasa araç tercih edilir. Daha sonra, ofisiniz yüksek katlarda bulunuyorsa, asansörün kurulacağı boşluk hesaplanır. Özel eşyalar ve özel cihazlar sayılır ve gerekli paket malzemesi belirlenir. Bu belirleme işleminden sonra, isterseniz sigortalama yapılabilir. Sigortalama işleminde eşyalarınızın fotoğrafları çekilir ve poliçe kesilir. Taşıma esnasında meydana gelebilecek aksaklıklar hesaplanır. Asansörün kullanılacağı yerde, elektrik telleri veya ağaç gibi engeller için çözüm yolları üretilir. Ücret konusu da bu aşamada belirlenir.

Paketleme

Ofisinizdeki eşyaların paketlenmesi için, bu işin uzmanları devreye girmektedir. Paketleme işi bir ekip çalışmasıyla kısa zamanda çözüme kavuşturulur. İçi köpüklü kutular, hassas eşyaların paketlenmesinde kullanılır. Çizilme ihtimali olan eşyalar ise, özel ambalaj naylonları ile sarılır. Asansörden öncelikle sağlam yapısı olan eşyalar indirilir. Bu eşyaların üzerine yük geldiği zaman, her hangi bir zarar görmemelidir. Bahçeşehir ofis taşıma hizmetlerinde, hassas eşyaların kutuları en üste yerleştirilir. Bu yerleştirme işleminden sonra, yeni ofisinize doğru yola çıkarız. Aynı işlemler, yeni ofiste de gerçekleştirilir. Kapalı kasa araçlarımız, yaz kış demeden hizmet vermektedir.

Pratik ve etkili çözüm ortağınız olan firmamız, eşya güvenliği, kalifiye eleman ve zamanında teslimat gibi konularda, çok ciddi çözümler önermektedir. Dört mevsim hizmet anlayışıyla hizmet veren şirketimiz, kısa zamanda taşıma işlemlerini sonlandırmaktadır. Bu işi meslek edinmiş çalışma ekibimiz, tecrübesiyle ve etkili çözüm yöntemleriyle, ofis taşıma hizmetlerinde oldukça başarılı çözümler üretmektedir. Özellikle çok pahalı olan özel cihazları, özel kutulama ve taşıma yöntemleriyle taşıyoruz. Mobilyalarınızın zarar görmemesi için, dışını özel olarak kaplıyoruz. Bu kaplama işlemleriyle, çizilme tehlikesi ortadan kalkıyor. Ücretlendirmede, aracın cinsi, işçilik ve taşınacak mesafe önemli bir rol oynamaktadır. Takım ruhu ile hareket eden personelimiz, görev karmaşası yaşamadan hizmet vermektedir.