nakliyat

Hakkımızda

Nakliyat hizmetlerinde taşımacılık ile birlikte ofis taşımacılığı ve depolama hizmetleri aslında bir bütündür. Bu doğrultuda Başakşehir ‘de evden eve nakliye hizmeti vermekte olan firmamız tüm bu hizmetleri bir arada müşterisine sağlamaktadır.

Güvenilir Depo Hizmetleri

Ev taşıma işinin oldukça sıkıntılı olduğu günümüzde zaman zaman eşyanın belli bir süre bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. İşte bu gibi durumlarda kurtarıcı nitelikte hizmetler vermekte olan firmamız güvenilir depoları ile eşyanızı sizin için korumaktayız. Depolama hizmeti verirken eşyanızın da sigorta işlemlerini yaparak olası olumsuzluklara karşı eşyanızı güvence altına alıyoruz. Böylece nakliye gerek sürecinde gerekse de farklı sebepler ile eşyanın bir süre muhafazası gerektiği durumlarda güvenilir bir firma olarak sizlere destek veriyoruz. Böylece siz de aklınız eşyada kalmadan işlerinizi tamamlama fırsatı yakalamış olursunuz.

Ofis ve Ev Taşımacılığı

Nakliyat hizmeti denince genellikle akıllara evden eve taşımacılık hizmeti geliyor olsa de bizler firma olarak sadece ev taşımacılığı ile işlerimizi sınırlı tutmuyoruz. Aynı zamanda ofislerinizin taşınması halinde de sizlerin yanında bulunuyoruz. Gerek ev gerekse de iş yeri taşıma hizmetine ihtiyacınız olsun bize dilediğinizde ulaşabilirsiniz. Ayrıca evlerinizde olduğu gibi ofislerinizde de kolileme işlemi konusunda da destek veriyoruz. Bu alanda oldukça başarı sağlayan ekip arkadaşlarımız eşyanın paketlenerek kolilere yerleştirilmesi sırasında gerekli olan hassasiyetler gözetmektedir. Özellikle hijyen kurallarını çalışmalarının merkezine oturtmaktadırlar. Böylece taşıma sürecini en rahat bir şekilde atlatmanız sağlanmaktadır.

Taşıma ve Paketleme Hizmetleri

Eşyaların taşınmasından önce gerekli olan ekipmanlar ve personel hazır hale getirilir. Taşıma öncesinde müşterimize verilen randevu gününde tam saatinde çalışmalar başlatılır. Firma olarak bizler sektörde yer alan tüm teknolojik gelişmeleri her daim yakından takip ediyoruz. Bu sayede de nakliye hizmetleri esnasında işleri kolaylaştıracak olan her türlü nakliye ekipmanından yardım alıyoruz. Böylece işler daha kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor.

Kusursuz bir iş prensibi ile siz müşterilerimize hizmet veren ekip arkadaşlarımız her işinde başarılı ve kaliteli sonuçlara imza atmaktan gurur duyuyor. Evden eve nakliye sektörü denince akla ilk gelen firma olarak sizler için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.